wtorek, 6 maja 2014

Malowanie korytarza

Witajcie, dziś deszczowo, więc prac ogrodowych nie było. Powróciłam do poczciwego wnętrza mojego domu ;) Jeszcze w marcu pomalowaliśmy korytarz. Wcześniej był granatowo czerwony, ciemny i smutny. Teraz jest perłowo szary, listwy i drzwi są białe. Pojaśniało! Zwlekałam ze zdjęciami, bo chciałam pokazać wam już całość z nową białą podłogą, ale, ale... Tak jak przypuszczałam - przyszła wiosna i cała nasza uwaga skupiła się na "ogrodowaniu". Z roku na rok większa ze mnie ogrodniczka! Mój mąż to samo! I nawet nasze dziecko już wyrywa trawkę i chce jeździć taczką ;) Podłoga musi więc poczekać, ale ja dziś pokażę choć namiastkę zmian w przedpokoju.

Było tak:


Jest tak: 


Ceglany komin coraz ładniej się prezentuje, z tym ciemnoniebieskim był tam bardzo ponury zakątek. Myślę, że stanie tam biała komoda a nad nią zawisną jakieś zdjęcia.  Po przeciwnej stronie tej ściany z lustrem jest wejście do kuchni i łazienki. Pomiędzy chcę stworzyć galeryjkę zdjęć. Już kilka wisi.


Poniżej podobne ujęcie jak na pierwszym zdjęciu, tym "przed". Jest tam ciasno, to właściwie tylko miejsce gdzie są drzwi. Widać, jak jest jasno, zwłaszcza jak otworzy się na zewnątrz.


Na polskich blogach już królują zdjęcia bzów i konwalii, ja na te zapachy muszę jeszcze poczekać. Ale pąki już widziałam. Pozdrawiam majowo!

6 komentarzy:

 1. Piekna zmana :) Pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Super!!! Piękny przedpokój

  OdpowiedzUsuń
 3. Witam Cię. Piękne rejony Norwegii opisujesz i i piękny dom zamieszkujesz. Będąc na zeszłorocznych wakacjach w Norwegii zahaczyliśmy częściowo o Aust-Agder, potem Telemark i Vest-Agder. Jestem u Ciebie pierwszy raz dzisiaj i mam nadzieję, że będziesz kontynuowała i dodasz coś z wakacyjnej odsłony. Ha det bra.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Będą posty, będą:) Miło mi ciebie tutaj gościć! Pozdrawiam!

   Usuń
 4. Westchnę z braku twoich postów:) Czy ty kobieto nie przesadzasz z częstotliwością?;) Ucałowania z Polski

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Witam Cię droga Paulino, aż mi się zrobiło wstyd. Nie sądziłam, że ktoś zatęskni;) Obiecuję post powrotny w najbliższym tygodniu! Lato było u nas bardzo intensywne, ot co. Buziaki!

   Usuń