czwartek, 23 stycznia 2014

Śnieg

Witajcie!
W nowym roku nie było mnie tu jeszcze. I to nie dlatego, że dużo się dzieje. Wręcz przeciwnie - dlatego, że się nic nie dzieje. Zupełnie nie mam weny do działań. Jakieś pomysły łażą po głowie, ale do ich wykonania nie mogę się zebrać. Może zapadłam w jakiś sen zimowy, niczym Muminek? Śniegu mamy odpowiednią ilość, żeby po prostu zaszyć się w domu i leniuchować. No, może z tym leniuchowaniem to przesadzam, bo moja córeczka zaczęła się dość intensywnie przemieszczać i obijać o sprzęty ;)

A propos śniegu - spadła nam taka ilość, że jeśli komuś brakuje, chętnie się podzielę;) Zaczęła się tydzień temu całkiem niewinna śnieżyca, która trwała i trwała....aż do niedzieli! Oto krótki reportaż:


To po prostu prawdziwa zima! Zdjęcie środkowe, to w ciemnościach jest zrobione ok 9 rano ;) tak długo jest jeszcze ciemno, ale już powolutku, powolutku dnia przybywa.


4 komentarze:

 1. He:) U nas tez ciagle dosypuje.Fajnie:)
  Zazdroszcze Ci wolnego czasu.U mnie tyle sie dzieje,ze ledwo to ogarniam.I nie proznuje!

  OdpowiedzUsuń
 2. A ja sie nie moge doczekac wiosny - caly czas jest mi zimno :( - u nas malo sniegu , ale za to wieje niemilosiernie :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Huh, wiesz, że myślałam dziś o tobie? Siedzisz mi w pamięci razem z ciemnościami i śniegiem:) Współczuję i jednocześnie się zachwycam bo ta Norwegia...moje marzenie:) Pozdrowienia z polskiej wsi;)

  OdpowiedzUsuń